Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Ziemassvētku gaidīšanas tradīcijas

Redakcija

Autors • 30.11.2015.

Burtu lielums

Kādas ir Ziemassvētku gaidīšanas tradīcijas jūsu ģimenē – vai šosvētdien adventa vainagā iededzāt pirmo svecīti un varbūt jau gatavojat arī Ziemassvētku dāvaniņas? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Ināra: – Noskaņa pamazām veidojas. Svētdien adventa vainagā iededzām pirmo svecīti, un tā katru svētdienu iedegsim vēl pa vienai svecītei. Ziemassvētku dāvaniņas gan neesam sarūpējuši, bet līdz Ziemassvētkiem vēl ir laiks. Kaut ko gatavojam paši un kaut ko arī nopērkam. Visiem novēlu jauku Ziemassvētku gaidīšanas laiku, priecīgus svētkus un labu veselību!

Dagnija ar Nikolu no Praulienas: – Ziemassvētkus gaidām ģimenes lokā, klusumā. Arī adventa vainags ar četrām svecītēm mājās ir. Tāpat Ziemassvētku dāvaniņas vairāk gatavojam paši un no sirds.

Ilga no Lubānas: – Izjūtas šajā laikā, neraugoties uz Ziemassvētku tuvumu, ir bēdīgas. Un tas tāpēc, ka visi ir aizbraukuši strādāt uz ārzemēm, divas vien esam palikušas. Protams, mājās ir adventa vainags, bez tā jau nevar.

Simona no Lubānas: – Ziemassvētki man ir vieni no mīļākajiem svētkiem. Es mācos 9. klasē. Mums skolā katru pirmdienu adventa laikā notiek Baltie rīti un tiek aizdegtas svecītes adventa vainagā.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px