Farmaceite Agrita Gailīte, kas daudzus gadus darbojās Madonas reģionā, nu pamanāma Gulbenes pusē.
Lejasciema vidusskolas organizētajā lekciju un praktisko nodarbību ciklā „Daba mums, mēs dabā" Agrita Gailīte sniedz zināšanas par Latvijas dabas bagātībām un to, kā tās izmantot.
Pirmajā tikšanās reizē farmaceite interesentus iepazīstināja ar dažādu ārstniecības augu drogu izmantošanu, skaidrojot, kas ir uzlējums, novārījums un tinktūra, kādas tējas ieteicamas atbilstīgu cilvēka orgānu darbības uzlabošanai. Nodarbības kopā ar Agritu Gailīti notiks arī 7. un 14. decembrī.