No 11. līdz 27. novembrim astoņi Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi kopā ar biatlona treneri Oļegu Maļuhinu trenēsies Zviedrijā – Idrē.
Nometnē pirmā sniega priekšrocības un savu sagatavotību pārbaudīs Niks Saulītis, Ilvars Bisenieks, Elizabete Paura, Kalvis Krīgers, Angelina Vavilova, Ieva Pūce, Karīna Pitkeviča, Armands Rancāns. Treniņnometni finansiāli atbalsta Madonas novada pašvaldība.