– Kādas ir jūsu domas par premjeres pieprasīto satiksmes ministra Anrija Matīsa demisiju, un vai šajā situācijā vajadzētu atkāpties arī visai valdībai? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Ivars no Barkavas: – Pieprasīt ministra demisiju droši vien bija pamats: vai tad citādi premjere to būtu darījusi? Un arī valdība lai turpina strādāt. Patīk, ka veselības ministrs Belēvičs ir aktīvs. Arī zemkopības ministrs Dūklavs kaut ko cenšas darīt, lai palielinātu finansiālu atbalstu zemniekiem.
Iveta no Kusas: – Es visā tajā cenšos pārāk neiedziļināties. Mēs taču tāpat neko nevaram ietekmēt, bet, iespējams, izmaiņas tomēr ir nepieciešamas, jo izskatās, ka valdībā kaut kas īsti kārtībā nav.
Zigorts no Dzelzavas: – Esmu tikko atgriezies no Vācijas, līdz ar to visas nianses nezinu. Taču, protams, valsts nacionālās aviokompānijas „airBaltic" attīstība ir ļoti svarīga. Arī es uz Vāciju lidoju, izmantojot tās lidmašīnas. Valdība gan īpaši dzīvi neatvieglo. Ja tā domātu par valsts attīstību, tad man nebūtu jābrauc uz Vāciju, kur, piemēram, ir daudz mazāks PVN un dzīve labāka, pelnīt naudu, lai varētu samaksāt kredītu par iegādāto īpašumu laukos.
Laura no Ērgļu novada: – Es par to īpaši neinteresējos, bet domāju, ka valdību nepieciešamības gadījumā var mainīt. Tai par katru cenu nav jāstrādā līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām. Valdībai pašai ir jāizvērtē, cik tā ir rīcībspējīga.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA