12. novembrī pulksten 11 Madonas pilsētas sporta centrā notiks pasākums "Basketbols aicina".
Par pasākumu informē Madonas BJSS basketbola nodaļas vadītājs, treneris Agnis Beķeris: – Gaidām Madonas pilsētas 1. un 2. vidusskolas 1.-3. klases skolēnus, kā arī pirmsskolas izglītības iestāžu sagatavošanas grupu audzēkņus. Iepazīsimies ar grāmatu "Basketbols", būs iesildīšanās vingrinājumi, veltīsim uzmanību basketbola elementiem, sekos vadītāju atbildes uz jautājumiem, notiks rotaļas, spēles, kā arī cienāšanās ar saldumiem, fotografēšanās.