Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Sūdzas par nelikumīgu būvniecību

LAURA KOVTUNA

Autors • 03.11.2015.

Burtu lielums

Interesanta situācija izveidojusies Cesvaines novadā, kur, kā rādās, kaimiņu starpā izcēlušās savstarpējās nesaskaņas, kuru risināšanā tiek iesaistīta arī būvvalde.

Pagājušajā nedēļā ar laikrakstu „Stars" sazinājās kāda Cesvaines novada iedzīvotāja, lai informētu par kaimiņos notiekošu neatļautu būvniecību: – Kaimiņi neatļauti, bez dokumentiem un būvatļaujas savā īpašumā ZS „Pavāri" veic būvniecību. Par apkārtējiem cilvēkiem visu ko sūdzas, bet pašiem neatļauta būvniecība notiek!
Sazvanījāmies ar Cesvaines, Lubānas un Varakļānu novada apvienotās būvvaldes vadītāju Ivetu Meļehovu, lai vairāk uzzinātu par šo situāciju: – Pieļauju, ka tā varētu būt tā pati kaimiņiene, kam gadiem īpašumā notiek būvniecība, patvaļīga būves ekspluatācija, bet arī līdz galam nav sakārtoti dokumenti. Kad ar viņu par to runājām, sieviete norādīja uz kaimiņiem, kam arī notiekot nesaskaņota būvniecība. Kā izskatās, kaimiņi šādā veidā kārto savas savstarpējās attiecības, taču uz sniegto informāciju, protams, reaģējām. Tā arī izrādījās patiesa – zemnieku saimniecībā uzsākta nelikumīga kūtiņas būvniecība, bet ar saimniekiem veicām pārrunas, šobrīd būvdarbi ir pārtraukti, un tiek kārtota nepieciešamā būvatļauja.
Jāsecina, ka, protams, par notiekošām nelikumībām, kā ir arī šajā gadījumā, attiecīgajām iestādēm ir jāziņo. Tomēr sākumā varbūt jāsāk ar savu sētu un tad tikai jāmet akmens kaimiņu lauciņā.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px