27. oktobrī izstāžu zālē „Rīgas mākslas telpa" notika Aleksandra Čaka balvas pasniegšanas ceremonija un tika atklāta ekspozīcija „Čaka skartie".
„Rīgas mākslas telpas" Intro zālē izstāde būs skatāma līdz 20. novembrim.
Pasākuma ietvaros notika arī Aleksandra Čaka pirmo poēmu „Poēma par ormani" un „Umurkumurs", kas pārizdotas pēc ilgāka pārtraukuma, atvēršanas svētki.
Šogad Aleksandra Čaka balva tika pasniegta māksliniekam Aivaram Vilipsonam par Aleksandra Čaka daiļrades popularizēšanu, savukārt par Rīgas pilsētas interpretāciju balvas saņēma koka ēku renovācijas centra „Koka Rīga" vadītājs Vladimirs Eihenbaums un fotogrāfs Leons Balodis. Rīgas domes īpašo atzinību saņēma Māris Bērziņš par grāmatu „Svina garša".