20. novembrī pulksten 19 Ogres Kultūras centrā norisināsies 2015. gada motokrosa laureātu apbalvošanas ceremonija, uz ko aicināti gan sportisti, gan viņu līdzjutēji un atbalstītāji.
Ar vēl iepriekš nebijušiem panākumiem starptautiskā mērogā, kā arī spraigām un notikumiem bagātām cīņām pašmāju trasēs finišē 2015. gada sezona. Pasākuma laikā sportisti saņems godalgas Latvijas čempionāta, Latvijas kausa, Latvijas junioru čempionāta, klubu, Supermoto un Baltijas čempionāta vērtējumā. Ierasties pasākumā aicināti arī mūsu novada sportisti.