Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

U-17 komandai – labs sākums

AGNIS BEĶERIS, basketbola treneris

Autors • 27.10.2015.

U-17 komandai – labs sākums
Burtu lielums

Šīs sezonas sākums izdevies Madonas BJSS U-17 (1999. g. dz.) jauniešu komandai. Šeit ir piemērs, kā ar minimāliem resursiem, ar lielu pašatdevi treniņos, grūtību pārvarēšanu sadzīvē var kaut ko sasniegt dzīvojot, trenējoties un mācoties mazpilsētā.

Pirmajā sezonas spēlē 26. septembrī izbraukumā ar rezultātu 76 : 60 uzvarēta basketbola skola "Ogre" (E. Pētersons – 28 punkti un 16 izcīnītas bumbas, K. Ķeveris – 14 punktu, R. Brants – 13 punktu un 9 izcīnītas bumbas, L. Lazdiņš – 12 punktu un 9 izcīnītas bumbas).
Otrajā spēlē 4. oktobrī BJBC "Ķeizarmežs" zālē uzvarēta Jūrmalas komanda ar rezultātu 82 : 62 (E. Pētersons – 21 punkts un 22 izcīnītas bumbas, R. Brants – 18 punktu un 6 pārtvertas bumbas, N. Dzelzkalējs – 10 punktu, K. Ķeveris – 10 punktu, N. Skripka – 6 punkti un 6 rezultatīvas piespēles).
Trešajā spēlē 6. oktobrī Madonas pilsētas sporta centrā bija gūts jūtams pārsvars pār "Ezerzeme"/Viļāni komandu ar 93 : 55 (R. Brants – 20 punktu, E. Pētersons – 20 punktu, N. Skripka – 14 punktu un 8 rezultatīvas piespēles, K. Ķeveris – 18 punktu, N. Dzelzkalējs – 12 punktu).
Ceturtajā spēlē 10. oktobrī Madonā svinēta uzvara pār šīs vecuma grupas bronzas jeb 3. vietas ieguvējkomandu Latvijā 2014./2015. gada sezonā – BJBS "Rīga" ar 77 : 45 (R. Brants – 32 punkti un 6 pārtvertas bumbas, E. Pētersons – 19 punktu un 21 izcīnīta bumba, L. Lazdiņš – 10 punktu un 11 atlēkušās bumbas, N. Skripka – 7 punkti un 6 pārtvertas bumbas, K. Ķeveris – 7 punkti). Protams, eiforijā ieslīgt nevaram, jo BJBS "Rīga" komandai pieteikumā ir 19 spēlētāju, kamēr manā rīcībā pieteikumā – 10 un lielāko slodzi "iznes" pārsvarā 6-7 audzēkņi. Bēdīgi, ka nav gadu jaunāku (2000. g. dz.) jauniešu, kas palīdzētu jeb būtu gatavi tādam darbam un slodzei.
Komanda nevar atslābt, jo priekšā – iesaistīšanās LBL3 pieaugušo komandā un nākamās smagās spēles Jaunatnes līgā 28. oktobrī pret čempioni – "Valmiera"/ORDO komandu, 8. novembrī – ar "Jelgavu", 15. novembrī Madonā – ar BS "Rīga"/Rīdzene, 28. novembrī – spēles ar BS "Rīga"/Jugla.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px