Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

„Madonai” – trešā uzvara

GUNTIS LAZDA, komandas treneris

Autors • 22.10.2015.

Burtu lielums

Latvijas Nacionālās līgas 2. divīzijas jaunās sezonas trešajā spēlē Madonas sporta centrā vīriešu volejbola komanda „Madona" ar rezultātu 3 : 0 (26 : 24; 25 : 22; 25 : 21)
uzvarēja RVS/„Pērkons" komandu no Rīgas.

Šajā spēlē mūsu komanda labi spēlēja setu galotnēs, kad Edmunds Malta un Gatis Līcītis veiksmīgi cementēja komandas spēli blokā un bija rezultatīvi uzbrukumā. Ar veiksmīgu spēli blokā visā spēlē tika izcīnīti 11 punkti, uzbrukumā Gatim Līcītim – 6 punkti, Edmundam Maltam – 7 punkti. Labas gremdserves un rezultatīvu spēli uzbrukumā rādīja Nauris Pulkstenis. Pēc trim spēlēm Madonas komanda ir ieguvusi 9 punktus un turnīra tabulā joprojām atrodas pirmajā vietā. Otro vietu ar 9 punktiem trīs spēlēs, bet sliktāku uzvarēto un zaudēto setu attiecību ieņem VK „Valka", trešo vietu ar 5 punktiem četrās spēlēs – VK „Ozolnieki".
Nākamā mūsu komandas spēle notiks 25. oktobrī pulksten 15 Madonas sporta centrā, un komandas pretinieks būs VK „Valgunde". Paredzams, ka šajā spēlē atkal laukumā redzēsim abus „libero" spēlētājus Dzintaru Šķēlu un Raiti Zukuli.
Tāpat kā iepriekšējās spēlēs, komandai ļoti palīdzēs līdzjutēju atbalsts!

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px