Kā informē „Gjensidige Baltic" drošības akcijas organizatori, šodien, 21. oktobrī, Madonā vēl vari paspēt apmeklēt rīkotos pasākumus.
Pulksten 12 Marta Selecka un Gustavs Terzens tiksies ar Madonas pilsētas 1. vidusskolas skolēniem, lai pastāstītu, kāpēc ir jālieto atstarotāji un kādi drošības noteikumi jāievēro, iestājoties diennakts tumšajam laikam.
Savukārt pēcpusdienā, pulksten 16, „Gjensidige Baltic" naktssargs patrulēs Saules, Rīgas, Raiņa un Poruka ielas apkārtnē, lai vietējiem iedzīvotājiem dāvinātu atstarotājus – tie ļaus gājējiem būt redzamiem autovadītājiem un justies uz ceļa drošāk arī gada tumšajā laikā.