Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: priekšstats par mūsu Valsts prezidentu

Redakcija

Autors • 19.10.2015.

Burtu lielums

Raimonds Vējonis Valsts prezidenta amatā ir nostrādājis pirmās simt dienas. – Kāds jums šajā laikā ir izveidojies priekšstats par mūsu Valsts prezidentu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Praulēniete Lolita: – Vispār es esmu apmierināta. Domāju, būs labi. Viņš ir tāds piezemēts, nopietns, arī zinošs. Viņš droši vien uz to bija gatavojies, tāpēc sevi ir izglītojis un prot gan runāt, gan darboties, gan sastrādāties ar kolēģiem. Cik daudz gadu esam viņu jau skatījuši un par viņu dzirdējuši! Un ne tikai tāpēc, ka viņš ir no Madonas. Tādus, kuri uz visu, lai vai kādu amatu ieņemtu, skatās nopietni, ievēro, nevis lecīgos, kuri grib tikai izrādīties.

Madoniete Aira: – Viņš ir iestrādājies labi, ir jāturpina tikai strādāt un domāt par mums visiem. Principā jau no paša ievēlēšanas sākuma šķita, ka viņš būs mūsējais. Un tāds viņš arī ir.

Madonietis Jānis: – Iespaids ir labs, lai tā darbojas arī turpmāk. Nepārsteidz, ka arī aptaujās jaunievēlētais prezidents tiek vērtēts pozitīvi. Es domāju, ka iekšpolitikā viņš būs brīnišķīgs un veiksmīgs prezidents. Grūtāk pateikt, kā veiksies ārpolitikā, bet lai viņam viss izdodas.

Ļaudonietis Valdis: – Iespaids ir labāks, nekā sākumā cerēts. Prezidents ir aktīvs, atvērts, daudz kur piedalās un vismaz prot labāk runāt nekā Andris Bērziņš. Lai viņam veicas, lai strādā un spodrina valsts tēlu!

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px