27. septembrī LJBL jauno sezonu uzsāka Madonas BJSS U-14 (2002. g. dz.) vecuma grupas komanda.
Pirmajā sezonas spēlē Arvja Gruntes puiši piekāpās Siguldas komandai (60 : 69), otrajā mačā 6. oktobrī jau apspēlēja Rēzeknes novada komandu (71 : 56), trešajā spēlē 10. oktobrī izcīnīja otro uzvaru pār BJBS „Rīga 2" komandu (123 : 48). Pirmajās spēlēs sevi labi parādījuši Marks Oskars Ļavs, Jēkabs Masaļskis un Rihards Vasels.
Jaunizveidotā treneru Arvja Gruntes un Ivara Tetera komanda (pērn nemaz šādas komandas Madonas BJSS nebija) U-15 (2001. g. dz.) 29. septembrī izcīnīja pirmo uzvaru Alūksnē (65 : 57), bet piedzīvoja minimālu zaudējumu mājās 10. oktobrī, spēlējot ar BJBS „Rīga 2" (61 : 65). Šajās spēlēs labi spēlēja Daniels Krists Šulcs, Niks Valainis un Jānis Rūdolfs Kalniņš. Grūtāk treneriem veicas ar U-16 (2000. g. dz.) komandu, kas piedzīvojusi divus zaudējumus spēlēs ar „Ogri 2" un „Ezerzeme"/Viļāni komandu. Bet arī šīs mūsu komandas puišiem vairāk jācīnās treniņos, un gan jau uzvaras nekur nepaliks.
Negribas ticēt, ka Madonā un novadā nav 2002., 2001., 2000. g. dz. zēnu, kuri nevēlas trenēties basketbolā, tāpēc gribētājus gaidām Madonas sporta centrā uz treniņiem.
U-19 (1997./1998. g. dz.) komanda sezonu sākusi ar divām uzvarām. 29. septembrī izbraukumā uzvarēja „Alūksni" ar 73 : 45, 6. oktobrī Madonā pieveica Rēzeknes „Ezerzeme" komandu ar 70 : 40. Rezultatīvākie pirmajās spēlēs bija Ernests Lazdups, Tomass Holsts, Raitis Čakstiņš un Miks Kalniņš.