Ir sākušies šā gada rudens skrējieni pilsētas Priežu kalniņa parka skrejceliņos.
Pirmajā viena apļa (garums – 1 kilometrs) skrējienā ātrākais bija Rihards Juhnovičs (3 minūtes 45 sekundes), meitenēm visātrāk kilometru noskrēja Daniela Keita Lielupe (4,02 minūtēs). Divus apļus visātrāk noskrēja Mārtiņš Smilga (8,24 minūtēs), meitenēm – Zane Kļaviņa (9,22 minūtēs). Trīs apļus (3 km) visātrāk veica Emīls Stiprais (10,04 minūtēs). Emīls bija visa skrējiena uzvarētājs.Sievietēm 3 kilometrus visātrāk veica Renāte Rācenāja (15,23 minūtēs) S-40+ grupā. Vīriem ātrākais V-30+ grupā bija Uģis Jakubovskis (11,36 minūtēs), Uldis Lapsa šo pašu distanci V-40+ grupā noskrēja 12,05 minūtēs. S-V50+ grupā dalībnieki veica divus apļus (2 km). Par uzvarētājiem kļuva Dace Saulīte un Ilmārs Bērziņš. Skrējienā vecākie bija Zinaīda Rācenāja un Juris Zilveris (Jurim jau virs 75).
Daudzi kļuva par uzvarētājiem arī otrajā skrējienā.
Pirmās uzvaras izcīnīja 12-15 gadu grupā meitenēm Gundega Līcīte (10 gadu) 1 kilometra distancē, 16-18 gadu grupā meitenēm 2 km skrējienā uzvarēja Diāna Babule. Uzvaras izcīnīja arī 30+ grupā 3 km skrējienā Līga Golubeva un Gatis Bērziņš, bet 40+ grupā sievietēm nepārspēta palika Ilona Pupause.
Nākamais – trešais – skrējiens notiks jau 15. oktobrī pulksten 18.05.