5. oktobrī Madonas novada domē uz darba interviju tika aicināti Madonas pilsētas 1. vidusskolas direktora amata pretendenti.
– Komisija savu lēmumu, ko, saskaņā ar nolikuma prasībām, virzīt uz domes sēdi, ir pieņēmusi, – "Staru" informē Madonas novada domes izpilddirektors Āris Vilšķērsts.
– Domei būs jāpieņem lēmums, vai komisijas izvirzīto kandidātu apstiprināt vai ne. Ir saņemta vēstule no Madonas pilsētas 1. vidusskolas skolotājiem, kuri iestājas par savu pretendentu, dome to var ņemt vērā, komisijai tas nebija saistošs. Komisija pretendentus vērtēja pēc konkursa nolikumā minētajiem kritērijiem. Lielāko punktu skaitu ieguva Gunita Kļaviņa, tagadējā Madonas bērnu un jauniešu centra vadītāja. 20. oktobrī būs finanšu komitejas sēde, tad šo jautājumu skatīs deputāti.