Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

“HK Madona” atdzimšana pēc 10 gadu pārtraukuma

VASILIJS TRUSOVS

Autors • 06.10.2015.

“HK Madona” atdzimšana pēc 10 gadu pārtraukuma
Burtu lielums

29. septembrī pēc 10 gadu pārtraukuma ar pirmo oficiālo spēli hokeja klubs „HK Madona" sāka savu atdzimšanu.

Spēle notika „Inbox" ledus hallē, EHL (http://ehl.entuziasti.com) R2 līgas ietvaros, kur „HK Madona" tikās ar komandu „HK Statoil". Pirmo spēli ar lielu nepacietību bija gaidījuši gan spēlētāji, gan līdzjutēji un atbalstītāji. Tāpēc arī rezultāts nelika gaidīt, un pirmajā spēlē komanda no Madonas svinēja uzvaru ar 3 : 0. Rezultatīvākie šajā spēlē: Uģis Melbārdis (1 + 1 – 1 vārti un 1 piespēle), Salvis Stradiņš (1 + 1) un Ilvars Garbovskis
(1 + 1). Teicamu sniegumu savos vārtos rādīja „HK Madona" vārtsargs Igors Žuks, kas atvairīja visus 23 pretinieku komandas metienus un palika nepārspēts šajā spēlē.
Paldies par atbalstu Madonas novada pašvaldībai, kā arī pārējiem sponsoriem. Nākamā „HK Madona" spēle notiks piektdien, 9. oktobrī, pulksten 20.40 Ogres ledus hallē, kur
„HK Madona" tiksies ar „HK Mālpils". Sīkāku informāciju var uzzināt mājas lapā (http://ehl.entuziasti.com).

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px