29. septembrī pēc 10 gadu pārtraukuma ar pirmo oficiālo spēli hokeja klubs „HK Madona" sāka savu atdzimšanu.
Spēle notika „Inbox" ledus hallē, EHL (http://ehl.entuziasti.com) R2 līgas ietvaros, kur „HK Madona" tikās ar komandu „HK Statoil". Pirmo spēli ar lielu nepacietību bija gaidījuši gan spēlētāji, gan līdzjutēji un atbalstītāji. Tāpēc arī rezultāts nelika gaidīt, un pirmajā spēlē komanda no Madonas svinēja uzvaru ar 3 : 0. Rezultatīvākie šajā spēlē: Uģis Melbārdis (1 + 1 – 1 vārti un 1 piespēle), Salvis Stradiņš (1 + 1) un Ilvars Garbovskis
(1 + 1). Teicamu sniegumu savos vārtos rādīja „HK Madona" vārtsargs Igors Žuks, kas atvairīja visus 23 pretinieku komandas metienus un palika nepārspēts šajā spēlē.
Paldies par atbalstu Madonas novada pašvaldībai, kā arī pārējiem sponsoriem. Nākamā „HK Madona" spēle notiks piektdien, 9. oktobrī, pulksten 20.40 Ogres ledus hallē, kur
„HK Madona" tiksies ar „HK Mālpils". Sīkāku informāciju var uzzināt mājas lapā (http://ehl.entuziasti.com).