Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: maksa par atkritumiem

Redakcija

Autors • 29.09.2015.

Burtu lielums

Vai jūs esat informēti, ka, sākot ar 1. oktobri, maksa par atkritumiem Madonā tiks aprēķināta pēc izvesto atkritumu daudzuma daudzdzīvokļu mājām piesaistītajos konteineru laukumos? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Pēteris no Saikavas: – Pie mums, Saikavā, pateicoties Rihardam Saulītim, viss ir kārtībā – gan attiecībā uz atkritumiem, gan centralizēto kanalizāciju. Es domāju, ka visiem tiem, kam līdz ceļam ir kādi 100 metri, ir noslēgti līgumi par atkritumu izvešanu, un tas nemaz nemaksā tik dārgi.

Alda no Gulbenes novada: – Arī pie mums ir līdzīga kārtība. Nebūtu slikti, ja visā valstī tiktu ieviesta nodeva par atkritumiem, jo tā ir diezgan liela problēma. Jo-
projām atkritumi tiek izgāzti ceļmalās un citur. Bet tad maksātu visi un arī atkritumus varētu izmest jebkurā konteinerā.

Lubāniete Tamāra: – Pie mums, Lubānā, it kā viss ir kārtībā, taču vienu brīdi arī mums bija diezgan liela nesaprašanās ar atkritumu apsaimniekotāju – SIA „Alba", bet, iespējams, tas bija skaidrojams ar ielu rekonstrukciju. Es neiebilstu, ja valstī ieviestu nodevu, jo tad visi maksātu par atkritumiem.

Madonietis Voldemārs: – Esmu dzirdējis par iecerēm ierīkot slēdzamu konteineru konkrētās mājas kāpņu telpas iedzīvotājiem, lai tajā atkritumus nemestu citi iedzīvotāji. Tad nekas arī nebūtu iebilstams pret to, ka būtu jāmaksā „pēc fakta".

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px