Jauno sezonu vīriešu volejbola komanda „Madona" uzsākusi, izcīnot pirmo vietu Kokneses kausa izcīņā un trešo vietu – pirmajā starptautiskajā volejbola turnīrā Madonā „Madonas kauss 2015", kas pagājušajās brīvdienās norisinājās Madonas sporta centrā.
Turnīra galīgais vietu sadalījums izšķīrās svētdienas spēlēs. Veiksmīgāka bija Tallinas „Taht" komanda, kas ar rezultātu 3 : 1 uzvarēja „Madonu" un piecu setu spēlē ar rezultātu 3 : 2 – SK „Fono" no Cēsīm, turnīrā izcīnot pirmo vietu. Otro vietu ieguva Cēsu SK „Fono", trešo – „Madona", ceturto – VK „Vecumnieki".
Jau šajā svētdienā Madonas komandai paredzēta pirmā jaunās sezonas Nacionālās līgas otrās divīzijas (jauns nosaukums šajā sezonā) spēle – ar Jēkabpils „Lūšu" komandu. Spēle notiks Madonas sporta centrā, tās sākums pulksten 15.
Aicinām līdzjutējus atbalstīt mūsu komandu!