Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Sezona “ieiet sliedēs”

MĀRTIŅŠ ŠULMANIS

Autors • 29.09.2015.

Burtu lielums

Kad "atgūta elpa" pēc Degumnieku starptautiskā dambretes festivāla un laukos novākta kartupeļu raža, sākas ļoti aktīva dambretes sezona novada un reģiona mērogā, par kuru atbildību uzņēmies DK "Mārtiņš", sastādot kalendāro plānu visai sezonai.

Nezināmi palikuši vien divu pasākumu termiņi – novada individuālie čempionāti un republikas senioru spartakiāde.
Jau sestdienas (3. oktobra) rītā gan lieli, gan arī mazi dambretes spēles interesenti dosies uz Mārcienu, lai pulksten 10.30 uzsāktu cīņas par medaļām Mārcienas pagasta atklātā čempionāta seriāla pirmajā kārtā, kur katram dalībniekam būs iespēja aizvadīt astoņas cīņas ar apdomas laiku 13 minūtes uz katru partiju.
Pēc nedēļas novada skolu komandām plānota tikšanās Madonas sporta centrā, bet tad atkal divas sestdienas turpināsies seriāla kārtas Mārcienā. Novada pasākumi oktobrī noslēgsies ar atkārtotu skolēnu tikšanos Madonas sporta centrā 31. datumā. DK "Mārtiņš" informāciju par dambretes pasākumiem novembrī un decembrī sniegs laikus ar reģiona laikraksta starpniecību.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px