25. septembrī Madonas novada pašvaldībā tika atvērti konkursa pretendentu pieteikumi uz vakanto Madonas pilsētas 1. vidusskolas direktora amatu.
– Bija iesniegti astoņi pieteikumi, izskatījām iesniegto pretendentu atbilstību formālajiem kritērijiem, vai saskaņā ar nolikumā noteiktajiem vērtēšanas kritērijiem un punktiem viņi ir iesnieguši visus prasītos dokumentus, – „Staru" informē Madonas novada domes izpilddirektors Āris Vilšķērsts. – Rezultāts ir tāds, ka viens pretendents pie dokumentiem nebija pievienojis savu CV, līdz ar to viņa darba pieredzi nevarējām izvērtēt, un viņš automātiski vērtēšanai neatbilst. Vienam pretendentam, izvērtējot iesniegtos dokumentus, savukārt nesalasījās 50 procenti punktu, kas 1. kārtā bija nepieciešami, lai pretendents tiktu aicināts uz nākamo kārtu. Pārējie seši pretendenti uz vakanto Madonas pilsētas 1. vidusskolas direktora amatu tiks aicināti uz darba interviju novada pašvaldībā, un tas notiks 5. oktobrī pulksten 10.