Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Sestdiena – lietū, svētdiena – “zelta rudenī”

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 28.09.2015.

Sestdiena – lietū, svētdiena – “zelta rudenī”
Burtu lielums

26. un 27. septembrī sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" norisinājās Latvijas čempionāta vasaras biatlonā 2. kārtas sacensības. Sacentās biatlonisti no Alūksnes, Daugavpils, Madonas, Pļaviņām, Talsiem, Cēsīm, Alūksnes.

Tās bija divas atšķirīgas dienas gan laikapstākļu ziņā, jo sestdien lija lietus, gan arī rezultātu ziņā.
Sestdien, 26. septembrī, kad norisinājās sprinta sacensības uz rolleriem, bija jāstartē lietū. Tomēr arī šādos apstākļos mūsu sportisti, tostarp Madonas BJSS audzēkņi, spēja sasniegt labus rezultātus.
Individuālajā startā vīriešu konkurencē, veicot 15 km ar rolleriem, četrās šautuvēs, kaut pieļāva trīs kļūdas, precīzākais un ātrākais bija Latvijas biatlona izlases dalībnieks Andrejs Rastorgujevs. Biatlona debitants, Olimpisko spēļu dalībnieks, slēpotājs un mūsu novadnieks Arvis Liepiņš ar 10 kļūdām ierindojās 2. vietā.
B grupā, kaut ar astoņiem soda punktiem, uzvaru svinēja Ieva Pūce, apsteidzot Patrīciju Eiduku no Aizkraukles novada sporta skolas, bet 3. vietā – Karīna Pitkeviča. Angelinai Vavilovai – 6. vieta, Danai Naglei – 9. vieta. Oļega Maļuhina trenētās audzēknes nesen atgriezās no sporta treniņnometnes Austrijā.
Junioriem uzvarēja Vladislavs Ņedaivodins no Alūksnes BJSS un Anna Konovalova no komandas A2/RTU.
A grupā jaunietēm Elizabete Stangaine ierindojās 6. vietā, jauniešiem Kristaps Indriksons šautuvē pieļāva 10 kļūdas, līdz ar to viņam – 9. vieta.
B grupā jauniešiem Airas Bērziņas audzēknis Ilvars Bisenieks ieņēma godalgoto 2. vietu.
Vasaras biatlonā, skrienot krosu, B grupā jaunietēm uzvarēja Jana Popova no Daugavpils, otrajā vietā – Patrīcija Eiduka no Aizkraukles novada sporta skolas, Ieva Pūce – 3. vietā, aiz viņas – pārējās Madonas BJSS biatlonistes – Karīna Pitkeviča, Angelina Vavilova un Dana Nagle. Šajā grupā jauniešiem Jēkabam Putniņam – 2. vieta, Armandam Rancānam – 6. vieta, Ilvaram Biseniekam – 7. vieta. C grupā gados jaunākā Līva Šahno spēja izcīnīt 2. vietu, Karīna Narkovska ar vienu kļūdu šautuvē – 5. vietā, Elizabete Paura ar divām kļūdām – 7. vietā. Kimas Krūmiņas un Agnijas Nagles rezultātu ietekmēja kļūdas šautuvē. Jauniešiem šoreiz labākais no Madonas BJSS bija Anrijs Pušņakovs – 7. vietā (rollerslēpošanā – 5. vietā). M40 vīriešu grupā 3. vietā – Mareks Jakubovskis, M50 grupā bez konkurences uzvara tika Jānim Putniņam.
Krosā spraiga sacensība izvērtās arī jaunākajā – D – grupā, kur no 45 dalībniekiem 34 bija Madonas BJSS audzēkņi. Puišiem labākais rezultāts bija Raivim Voselim – 6. vieta, bet meitenēm – Artai Pušņakovai – 4. vieta un Martai Lībai Igaunei – 5. vieta.
Ar Latvijas čempionāta biatlonā rezultātiem var iepazīties interneta vietnē www.smeceressils.lv.
Latvijas čempionātā dalībniekus apbalvoja Latvijas Biatlona federācijas prezidente Baiba Broka, viceprezidents Gundars Upenieks un ģenerālsekretārs Krišjānis Meirāns.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px