No 26. līdz 27. septembrim Madonas pilsētas sporta centrā piecas Latvijas Nacionālās līgas komandas – VK „Rēzekne", VK „Vecumnieki", VK „Cēsis", VK Jēkabpils „Lūši", VK „Madona" – un komanda no Igaunijas VK „Taht" (Tallina) sacentīsies par Madonas kausiem volejbolā vīriešu komandām.
Sestdien – priekšsacīkšu diena. Sākot no pulksten 10, spēles ritēs abos laukumos, un katra komanda aizvadīs piecas 2 setu spēles. Sacensību atklāšana notiks pulksten 14.
Svētdien pulksten 10 sāksies izslēgšanas spēles. Kā pirmās laukumā sacentīsies priekšsacīkstēs trešo un ceturto vietu ieguvušās komandas. Nākamās divas spēles aizvadīs pirmo un sesto, otro un piekto vietu ieguvušās komandas. Paredzams, ka spēles turpināsies līdz pulksten 15, kad plānota uzvarētāju komandu un spēlētāju apbalvošana.
VK „Madona" spēlētāji aicina visus volejbola interesentus un līdzjutējus atbalstīt Madonas komandu šajā jaunās volejbola sezonas atklāšanas turnīrā.