Augusta nogalē Madonas pilsētas stadionā tika izcīnīts Madonas novada kauss minifutbolā (7 : 7). Piedalījās tikai četras komandas: "Kvarcs", "Aizpurve", "Varakļāni" un "Cements" (no Gulbenes novada).
Novada kausu izcīnīja komanda "Kvarcs", kas ar rezultātu 9 : 1 uzvarēja "Cementa" puišus, ar 5 : 0 – "Varakļānus" un izšķirošajā spēlē ar 3 : 1 – arī Aizpurves komandu.
Komandā spēlēja: Juris Ikaunieks (1 vārtu guvums), Arvis Aizsilnieks (8 vārti), Sandis Pētersīlis, Igors Ļeonovičs (1 vārti), Mārtiņš Kaulačs (1 vārti), Ints Radziņš (3 vārti), Lauris Belorags, Ainārs Jefimovs, Igors Timofejevs (2 vārti), Dimitrijs Kohanovs (1 vārti).
Otrajā vietā – Aizpurves komanda, kas ar rezultātu 9 : 0 uzvarēja "Cementu", ar 1 : 0 – Varakļānu futbolistus, bet piekāpās "Kvarcam" ar 1 : 3. Aizpurves komandā spēlēja: Emīls Aņisimovs (3 vārti), Ģirts Čablis (1 vārti), Reinis Kļaviņš, Edgars Kāposts, Didzis Čablis, Klāvs Sveķis (7 vārti), Emīls Lielpēteris.
Trešo vietu izcīnīja Varakļānu jaunieši, uzvarot "Cementu" (5 : 0), sīvā cīņā piekāpjoties "Aizpurvei" ar 0 : 1 un zaudējot arī "Kvarcam" (0 : 5).
Varakļānu komandā spēlēja: Rinalds Zeps (3 vārti), Pauls Mesters (2 vārti), Armīns Broks (2 vārti), Ingus Salenieks, Aleksejs Groznovs, Guntars Veips, Artis Ikaunieks.
Zaudējot visās trijās spēlēs, ceturtie palika "Cementa" futbolisti.
Godalgoto vietu komandas saņēma kausus un medaļas, uzvarētāji arī individuāli – kausus. Rezultatīvākā spēlētāja kauss par 8 gūtajiem vārtiem – Arvim Aizsilniekam ("Kvarcs"). Par labāko vārtsargu tika atzīts Aleksejs Groznovs ("Varakļāni").
Futbolistu paldies Madonas novada sporta darba organizatoram Mārim Gailumam par sarūpētajiem skaistajiem kausiem un medaļām.