Pagājušajā svētdienā, 13. septembrī, Brocēnu novada „Bērzu" mototrasē emocijas virmoja motokrosa seriāla „Monster Energy Superkauss 2015" lielajā finālā, jo tika noskaidroti uzvarētāji.
„MX Pro" klases visos trijos braucienos uzvarēja Matīss Karro, bet trīs braucienu summā otrais bija sezonas līderis, mūsu novadnieks Dāvis Ivanovs. Trešo vietu ieguva Kārlis Sabulis, bet Dāvis Līvs ierindojās ceturtajā vietā. Jauniešiem divu braucienu summā uzvarēja Elgars Jonass, aiz sevis atstājot Arnoldu Sniķeru un Rihardu Bāreni. Junioru konkurencē ātrākais bija Ralfs Edgars Ozoliņš, bet senioru klasē nepārspēts palika Leons Kozlovskis. Kvadru klasē uzvarēja Ralfs Reinfelds.