Madonā un tās novadā "Tele2" un "Zelta Zivtiņas" klienti ir uzstādījuši jaunu mobilā interneta patēriņa izaugsmes rekordu, "Staru" informē Jekaterina Andrejeva, MM&A | H+K Strategies projektu asistente.
Mobilā interneta apjoms jūlijā un augustā Madonas novadā pieaudzis par 31% jeb gandrīz trešdaļu, kas ir lielākais patēriņa "lēciens" viena mēneša laikā "Tele2" tīklā kopš 2004. gada, kad "Tele2" sāka piedāvāt interneta pakalpojumus. Šāds "Tele2" interneta patēriņa bums skaidrojams ar to, ka kopš šā gada 1. jūlija "Tele2" nodrošina zibenīgu 4G internetu pieejamu jau 90% valsts iedzīvotāju.
"Tele2" tehniskā direktore Līga Krūmiņa pauž gandarījumu par paveikto: ""Tele2" nodrošina Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu. Priecājamies, ka arī mūsu klienti Madonā un tās novadā novērtē "Tele2" zibenīgā un plašā 4G interneta priekšrocības, strādājot, mācoties vai vienkārši izklaidējoties. Madonas novadā turpina pieaugt "Tele2" interneta lietotāju skaits, un iedzīvotāji mobilo internetu lieto gan telefonā, gan mājas datorā un planšetdatorā. Interesanti, ka Madonā "Tele2" klienti mobilo internetu izmanto biežāk nekā zvana un sūta īsziņas."