Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: jaunais mācību gads

Redakcija

Autors • 01.09.2015.

Burtu lielums

Kādās noskaņās jums atnācis jaunais mācību gads, un ko no tā sagaidāt? – vakar, 1. septembra rītā, jautājām Madonā pie puķu tirdziņa sastaptajiem skolēniem.

Madoniete Samanta: – Es mācīšos 3. klasē. Ļoti jauki pavadīju vasaru, bet uz skolu iet jau gribējās. No mācību priekšmetiem man vislabāk patīk latviešu valoda. Ar interesi gaidu 1. septembra svinīgo pasākumu. Šoreiz tas būs nedaudz citādāks, jo ieradīsies arī Latvijas Valsts prezidents un droši vien mūs uzrunās.

Madoniete Laura: – Vēl jau gribējās, lai turpinās vasara. Vismaz par kādiem 30 centimetriem… Vasarā pārsvarā piedalījos dažādās sacensībās. Esmu vieglatlēte, un, kā vienmēr, sacensībās veicās ļoti labi. Es mācīšos 8. klasē un no jaunā mācību gada gaidu labas atzīmes. Vislabāk man patīk ģeogrāfija, bioloģija un, protams, sports.

Madoniete Krista: – Vasaru pavadīju tīri forši, tā aizskrēja nemanot. Arī uz skolu jau gribējās iet, tikties ar skolasbiedriem, draugiem un pirmoreiz tikties ar Valsts prezidentu, kas ieradies darba vizītē Madonā. Vienīgi negribas, ka mūsu klase tiek apvienota. Taču tas nozīmē, ka šajā mācību gadā mums būs arī jauni klasesbiedri. Vislabāk man padodas ģeogrāfija.

Madonietis Imants: – Vasaru pavadīju labi, esmu atpūties un tagad varēšu nodoties mācībām. Man vislabāk patīk un padodas vizuālā māksla. Es mācīšos 5. klasē. Zinu, ka 1. septembrī mūsu skolu apmeklēs Latvijas Valsts prezidents. Prezidentu es nekad neesmu saticis, tāpēc šo tikšanos gaidu ar interesi.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px