Līdzšinējais Madonas pilsētas 1. vidusskolas direktors Romāns Ližbovskis savā amatā strādās līdz 24. augustam.
„Stars" šo faktu uzzināja Madonas novada pašvaldības izglītības nodaļā. Tā kā Romāns Ližbovskis ir iesniedzis atlūgumu, perspektīvā tiks meklēts jauns iestādes vadītājs.
Kā „Staru" informē Madonas novada domes izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne, tiks izsludināts konkurss uz vakanto direktora vietu, un, tā kā kopš 2014. gada augusta ir mainījušies Ministru Kabineta noteikumi, pieteikšanās šādam konkursam ilgs vismaz 20 darba dienas. – 27. augustā būs novada domes sēde, kurā deputāti lems par konkursa izsludināšanu, paredzu, ka līdz 23. septembrim gaidīsim pretendentu pieteikumus. Protams, jaunā mācību gada sākums nav labākais laiks šādām pārmaiņām, bet skolas administrācija ir gatava jaunajam izaicinājumam, un laiku, kamēr izvērtēsim pretendentus un tiks apstiprināts jaunais direktors, mācību iestāde veiksmīgi turpinās iesākto direktora pienākumu izpildītāja vadībā. 17. augustā plānoju tikties ar Madonas pilsētas 1. vidusskolas administrāciju, tad arī vienosimies par veicamajiem darbiem jaunā mācību gada iesākumā, – atklāja Solvita Seržāne.