Jau otro gadu pilsētas svētku ietvaros notika Cēsu sporta svētki, kur jauniešu U-17 vecuma grupā 7 komandu konkurencē spēlēja arī Madonas BJSS basketbola komanda. Šajā turnīrā mūsējie izrādījās spēcīgākie.
Pirmo vietu turnīrā izcīnīja Dagnis Sakne, Raitis Čakstiņš un Gints Vizāns. Otrajā vietā – komanda "The Skillers" (Hugo Grūbe, Jurģis Pētersons, Dāvis Miķis, Edgars Mednis). Trešajā vietā – komanda "Eiseri" (Deniss Ogurjanovs, Guntis Grandavs, Audris Mihailovs, Niks Špilbergs).
Lai arī pilsētas svētki bija prasījuši daudz spēka, tomēr svētdien netrūka to, kas gribēja pārbaudīt spēkus kādā no piedāvātajiem sporta veidiem vai vismaz just līdzi tiem, kuri to dara. Lielākās aktivitātes norisinājās svētdien, 2. augustā. Sacensību noslēgumā Vienības laukumā notika apbalvošana un labākie saņēma medaļas.
Pēc ilgāka pārtraukuma Vienības laukumā atkal valdīja basketbols, notika strītbola turnīrs, kur startēja vairāk nekā 20 komandu. Spēles notika uz četriem groziem sacensību galvenā tiesneša Viktora Brizgalova vadībā. Sīvākās cīņas risinājās vīriešu konkurencē, kur laukumos devās 13 komandas. Sieviešu konkurencē gan pieteicās tikai viena komanda, kas jau automātiski viņām garantēja pirmo vietu. Bet, lai dāmas nepaliktu bez spēlēm, viņām tika dota iespēja spēlēt kopā ar U-17 grupas puišiem.
Zēniem U-13 grupā startēja divas komandas, aizvadot trīs savstarpējās spēles, uzvarētāju nosakot rezultāta summā.