25. jūlijā Cesvainē Cesvaines pilsētas svētku ietvaros notika ielu basketbola turnīra 3. posma sacensības.
Posmā piedalījās 11 komandas. Jaunākajā U-10 (2006. g. dz. un jaunāki) uzvaru izcīnīja komanda „Cīnītāji" (R. Udrass, J. Liepiņš, S. D. Lietavietis, M. Strods). U-14 (2002. – 2005. g. dz.) grupā uzvara vietējiem – komandai "Cesvaine" (M. O. Ļavs, R. Boks, D. Ceļmals). 2. vieta otro posmu pēc kārtas komandai „MB-3" (E. Skuja,
E. Priževoits, A. Šilinskis). U-19 grupā (1999. g. dz. un vecāki) otro posmu pēc kārtas uzvara tika Cesvaines komandai „XY" (J. Iškāns, Dz. Tonnis, P. Putniņš, R. Kampāns). 2. vietā – komanda „Serbi" (S. Kalniņš, K. Lancmanis, J. Vanags), 3. vieta komandai „Ten Free Games" no Madonas (N. Meiers, A. Baltiņš, R. Actiņš, J. Daugello).
Paldies Cesvaines novada domei, Ilvijai Trupavniecei, AS „Cesvaines piens", „Red Bull", spēlētājiem, līdzjutējiem. Cerams, šī jau būs tradīcija, un arī nākamvasar kāds no posmiem notiks Cesvainē.
Uz tikšanos turnīra noslēgumā – 4. posma sacensībās, kas paredzētas 30. augustā pulksten 15 Madonā, Priežu kalna laukumos.