Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Veterānu panākumi iepriecina

GUNĀRS MATS, komandas pārstāvis

Autors • 28.07.2015.

Veterānu panākumi iepriecina
Burtu lielums

18. jūlijā Bauskā notika LSVS 52. sporta spēļu finālsacensības basketbolā D30+, K35+, volejbolā D30+, 40+, K35+, 45+, rokasbumbā D30+, K35+, K45+, minifutbolā K35+, 40+, 45+, 50+ un 18., 19. jūlijā – vieglatlētikā.

Madonas novada komandas piedalījās volejbolā K35+, K45+ un vieglatlētikā. Volejbolā K45+ cīnījās veiksmīgāk un izcīnīja 3. vietu – bronzas medaļas (7 komandu konkurencē). Vieglatlētikā mūsu komandu pārstāvēja 11 dāmas un 7 kungi, raženi cīnoties abas dienas. Kungi savus startus sāka jau iebraukšanas dienā 17. jūlijā Rīgā – Daugavas stadionā – ar vesera un smaguma mešanas sacensībām. Veiksmīgi starti padevās Jānim Sudāram (zelts vesera mešanā un sudrabs smaguma mešanā). Turklāt Jānis 18. jūlijā startēja arī K45+ grupā volejbolā, izcīnot bronzu.

18. jūlijā jau rīta agrumā, pulksten 9.40, zelta izcīnīšanu sāka D60+ grupā Līga Platpīre (to arī sasniedza). Sporta spēļu zeltu D50+ grupā tūdaļ izcīnīja arī Māra Bārbale. Tad pulksten 10.30 pēc zelta 5 km soļošanā devās Dace Saulīte (tas arī izdevās!) D55+ grupā. Starp citu, Dace uzvarēja arī 3 km soļošanā 18. jūlija pievakarē un arī 19. jūlija agrumā 10 km soļojumā, kā arī pēcpusdienā nepārspēta palika 400 m skrējienā (individuāli – zelts).
Krietnu bronzas ražu (trīs medaļas) D45+ grupā izcīnīja Māra Rināsa. Raženākais zelta guvums – Pēterim Ārentam sestdien 400 m skrējienā un svētdien 200 m skrējienā K60+ grupā.
Tāllēkšanā zelts tika arī Uldim Sudāram K55+ grupā. Lodes grūšanā zeltu D50+ grupā izcīnīja Māra Bārbale un Santa Jokuma D40+ grupā, bronza – Līgai Platpīrei un Antai Dembovskai D40+ grupā.
Svētdiena vieglatlētiem (jau agrāk) iesākās ar 10 km soļošanu (2 soļojumi kungiem, 1 soļojums dāmām).
3000 m skrējienā pirmo zeltu izcīnīja mūsu veterāne D70+ grupā Zinaīda Rācenāja, un D55+ grupā zelts arī – Rutai Kozlovskai. Augstlēkšanā zelts D40+ grupā dāmām – Antai Dembovskai, Antai zelts arī 200 m skrējienā. Augstlēkšanā K45+ grupā sudrabs – Aivim Fiņķim. Sudraba godalgu arī 400 m skrējienā D40+ grupā nopelnīja Ilona Pupause un Ruta Kozlovska. Otro zeltu izcīnīja arī Zinaīda 400 m skrējienā un Santa Jokuma diska mešanā. Mārai Bārbalei diskā – bronza. Tāpat bronza arī – Līgai Platpīrei diska mešanā.
Noslēgumā Māra, Dace, Ilona un Renāte Rācenāja godam cīnījās 100+200+300+400 m stafešu skrējienā – 4. vieta!
Kopumā uzteicami – 17 zelta, 4 sudraba, 8 bronzas medaļas un 10. vieta vieglatlētikā kopvērtējumā. Paldies par paveikto!

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px