Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Vai ir izdevies atpūsties un izbaudīt vasaras dāvātās priekšrocības?

BAIBA MIGLONE

Autors • 27.07.2015.

Burtu lielums

Vai ir izdevies atpūsties un izbaudīt vasaras dāvātās priekšrocības? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Olita no Madonas: – Vēl ne! Jāstrādā, atvaļinājums tikai priekšā. Tad braukšu ciemos pie bērniem uz Norvēģiju. Mazbērniem dzimšanas dienas, jābrauc, jāapciemo – vismaz divas reizes gadā.

Normunds no Vestienas: – Hm, atpūta ir katru dienu. Ja nopietni, strādāju – sienu vācu, kopju lopus, zāģēju mežu, bet pa vidu, protams, iznāk arī atpūsties. Labākā atpūta ir zveja, pēc tam zivtiņas nožāvēt, uzkurināt pirtiņu. Forši!

Mārīte no Lubānas: – Šobrīd atpūšos un krāju spēkus. Tik tikko kā atgriezos no sanatorijas. Gan jau vēl pagūšu apmeklēt arī kādu interesantu pasākumu, vasara jau ir tāds laiks, kad daudz kas notiek.

Elīna no Madonas: – Jā, šobrīd atpūšos. Vēl pēdējā atvaļinājuma nedēļa – apciemoju draugus, peldos. Esmu pabijusi arī vairākos interesantos pasākumos. Nupat šajās brīvdienās apmeklēju Cesvaines novada svētkus. Apbrīnojami daudz cilvēku bija, neraugoties uz to, ka visapkārt norisinājās pasākumi. Jaunnedēļ jau jāatgriežas darbā Rīgā. Vēl gan augusta beigās ar draudzenēm ieplānots aizbraukt uz Barselonu – galu galā šī vasara mums nebija pārāk silta, gribas nedaudz saulīti pabaudīt.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px