Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Vai, iegādājoties ogas un dārzeņus, dodat priekšroku vietējai produkcijai?

BAIBA MIGLONE

Autors • 20.07.2015.

Burtu lielums

Vai, iegādājoties ogas un dārzeņus, dodat priekšroku vietējai produkcijai, neraugoties uz to, ka tā lielākoties ir dārgāka? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Sanita no Madonas: – Ogas un dārzeņi izaug pašiem savā piemājas dārziņā, un šogad, par laimi, viss aug griezdamies. Raža ir laba. Bet, ja es būtu pircēja statusā, tad padomātu, ko izvēlētos. Varbūt nopirktu arī Polijas zemenes, jo īstenībā tai poļu zemenei, kas saulīti gana daudz redzējusi, arī nav ne vainas. Ja cenas atšķirība būtu neliela, tad gan droši vien izvēlētos vietējo.

Jekaterina no Madonas: – Esmu tikko atbraukusi no ārzemēm, bet, protams, priekšroku dodu vietējai produkcijai. Taču mums šī problēma nepastāv – daudz kas izaug dārzā, ejam arī ogās un sēnēs uz mežu.

Ilze no Meirāniem: – Mums viss izaug pašu dārzā, bet, ja vajadzētu pirkt, droši vien izvēlētos vietējās ogas un dārzeņus. Pieņemu, ka cenai nebūtu noteicošā nozīme.

Spodra no Gulbenes: – Vispār jau dārzeņus audzējam paši, tāpat arī ogas, bet dažreiz jau gadās arī kaut ko nopirkt veikalā. Tad cenšamies izvēlēties vietējo produkciju, un cena nebūt nav noteicošā. Arī pirmās zemenes, kas šogad tika vairumā ievestas no Polijas, principā nepirkām, pagaidījām, kad nogatavosies savējās.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px