Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: pasākumi un aktivitātes šovasar

Redakcija

Autors • 30.06.2015.

Burtu lielums

Kādus pasākumus un aktivitātes šovasar esat jau apmeklējuši un kur plānojat vēl piedalīties? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Bijusī madoniete Simona: – Iespēju robežās to daru gan dzimtenē, gan Anglijā, kur strādāju jau četrus gadus. Arī Anglijā tiek organizētas dažādas latviešu balles, aktīvi darbojas „Bērzu strazdi", kas arī Jāņos bija noorganizējuši ļoti lielu pasākumu. To apmeklēja 3700, ja ne vēl vairāk, latviešu un, protams, arī angļi – „otrās pusītes".

Bijusī madoniete Elīna: – Es Anglijā strādāju vēl ilgāk – rit jau sestais gads, kopš 16 gadu vecumā aizbraucu uz ārzemēm kopā ar mammu. Strādāju trīs dienas nedēļā, četras man ir brīvas, līdz ar to iznāk arī atpūsties. Nav jau tā, ka ārzemēs būtu tikai jāstrādā. Esmu iedzīvojusies, atpakaļ uz Latviju nevelk. Uz šejieni esmu atbraukusi, lai apciemotu vecmammu.

Madoniete Kristīne: – Esmu piedalījusies piketā Madonas pilsētas 2. vidusskolas aizstāvībai. Esmu apmeklējusi izlaidumu gan savā, gan arī Madonas Valsts ģimnāzijā. Man pašai izlaidums Madonas 2. vidusskolā būs pēc gada. Apmeklēju arī Madonas pilsētas svētkus jeb – citiem vārdiem – ja notiek kas interesants, cenšos aiziet.

Madoniete Klinta: – Es mācos Anglijā, un tur tiek rīkoti dažādi latviešiem domāti pasākumi. Nupat iespaidīgs pasākums notika Jāņos, bet es tajā nepiedalījos, jo biju jau atbraukusi uz Latviju. Man uz šejieni braukt gribas, te ir mana ģimene un mani draugi, ar kuriem gribas satikties.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px