Nesen Iecavas stadionā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U14 vecuma grupā.
Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolu pārstāvēja 12 jaunie vieglatlēti, izcīnot divas medaļas. Par Latvijas čempionu augstlēkšanā kļuva cesvainietis Marks Oskars Ļavs, pārvarot latiņu 1,52 m augstumā. Vēl Markam – sudraba medaļa tāllēkšanā (4,96 m).
Konkurence sacensībās bija ļoti liela. Piemēram, 80 m sprinta distancē uz starta izgāja 114 dalībnieču, tāllēkšanā – vairāk nekā 80.
Zanda Reinšmite ieņēma 7. vietu 80 m barjerskrējienā (14,04 sek.) un 22. vietu 2 kg lodes grūšanā (9 m). Arvis Zeps ierindojās 11. vietā 3 kg lodes grūšanā (8,68 m), Jānis Kančs – 11. vietā 80 m barjerskrējienā (14,15 sek.) un 26. vietā 300 m (50,14 sek.).
Reinis Zeps – 13. vietā 80 m barjerskrējienā (14,36 sek.) un 14. vietā 80 m (11,35 sek.). Laura Līva Umperoviča – 14. vietā 300 m (47,98 sek.) un 44. vietā 80 m (11,82 sek.). Dāvis Gaiziņš – 14. vietā 80 m (11,35 sek.) un 29. vietā tāllēkšanā (4,09 m). Rihards Bucenieks – 14. vietā augstlēkšanā (1,25 m) un 16. vietā 80 m barjerskrējienā (14,71 sek.).
Daniela Keita Lielupe – 20. vietā 80 m barjerskrējienā (15,81 sek.) un 23. vietā 1000 m (3.48,08). Paula Strode – 58. vietā 80 m (12,15 sek.). Evita Upīte – 60. vietā 80 m (12,21 sek.) un 65. vietā 300 m (55,43 sek.). Ērika Rivseniece – 63. vietā tāllēkšanā (3,71m ) un 80. vietā 80 m (12,47sek.).