7. jūnijā Madonas pilsētas svētku ietvaros Saieta laukumā notika ielu basketbola sacensību „Topbumba 2015" pirmā posma sacensības.
Četrās vecuma grupās pirmajā posmā piedalījās 17 komandas. Jaunākajā U-10 (2006. g. dz. un jaunāki) uzvaru izcīnīja komanda „Cīnītāji" (R. Udrass, J. Liepiņš, S. D. Lietavietis, M. Strods); U-14 (2002.-2005. g. dz.) grupā uzvara – komandai „MB-3" (E. Skuja, D. Točs, E. Priževoits, A. Šilinskis); U-16 (2000.-2001. g. dz.) grupā uzvara – komandai no Jēkabpils „Golden state Warriors" (M. Indriksons, T. Indriksons, K. Voitiņš); U-19 (1999. g. dz. un vecāki) grupā uzvara – komandai „Benzīns" (I. Ikstens, J. Eglītis, J. Skuja,
J. Mednis).
Otrā posma sacensības notiks jau šopiektdien, 19. jūnijā, pulksten 17.30 Madonā, Priežu kalna laukumos, bet trešais posms paredzēts 25. jūlijā Cesvainē.