Sestdien, 13. jūnijā, Majoru pludmales volejbola laukumos risinājās LSVS 52. sporta spēļu čempionāts pludmales volejbolā D-30+, 40+, 50+ un K-40+, 50+, 60+ vecuma grupā. Madonas novads tika pārstāvēts K-50+ un K-60+ grupā.
Kungiem (K-50+) jau izlozē neveicās. Tā kā bija 2014. gadā trešie, bija jātiekas ar 2014. gada čempioniem Vecāķu 50+ spēlētājiem un pievienoto grupā ceturto komandu – Jelgavas 50+ (ar R. Vildi priekšgalā), ar ko vajadzēja tikties jau pirmajā spēlē. Spēles notika līdz 15 punktiem divos uzvarētos setos (trešais līdz 7 punktiem). Zaudējot pirmajā setā (10 : 15), uzvarot otrajā (19 : 17), trešais sets – dramatisks (2 : 0; 2 : 1; 3 : 1; 3 : 2; 4 : 2; 4 : 3; 5 : 3; 6 : 3; 6 : 4; 6 : 5, un beidzot arī uzvara 7 : 5 jeb spēlē 2 : 1 (-1). Turpinājumā – zaudējums Rīgas BKK un arī Vecāķiem – 0 : 2. Ceturtā vieta apakšgrupā (bija spēles 4 apakšgrupās – kopumā 14 komandas).
K-60+ (6 komandas 2 apakšgrupās) spēli iesāka pret Jūrmalas 1. komandu un līdzīgā cīņā zaudēja – 1 : 2. Otrā spēle – Sigulda K-60+ (vīri ar 68-75 gadu stāžu). Uzvara –
2 : 0! Pusfinālā ar otras apakšgrupas uzvarētājiem – Jelgavas (Ozolnieku) komandu. Uzvarot pirmajā setā, spēļu veikums parādās otrajā setā, bet… noslēgums mūsu pusē un uzvara 2 : 0 ("sudrabs" tikpat kā rokā). Finālā par 1. vietu sacensties vajadzēja atkal ar Jūrmalu 1. Sajūtot medaļu smaržu, spēles veiksme atstāja mūsējos. Jūrmala 1 parādīja, kā jāspēlē pludmales volejbols, un uzvarēja (2 : 0). "Sudrabu" – 2. vietu – izcīnīt Valentīnam Rakstiņam un Jānim Virkstenim palīdzēja "valmierieši" – Aldis Ķīsis un Uldis Toms.
Paldies komandas spēlētājiem! Piektā medaļa volejbolā!