Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Raimonds Bergmanis kā aizsardzības ministrs

Redakcija

Autors • 09.06.2015.

Burtu lielums

Vai, jūsuprāt, Raimonds Bergmanis būs labs aizsardzības ministrs, protams, ja par to tiks ievēlēts? – jautājām sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Līvija: – Cerams, būs labi. Manuprāt, īsti pareiza nav pati izvirzīšanas kārtība. Aizsardzība ir ļoti svarīga joma, tāpēc vismaz aizsardzības ministra amatam koalīcijai vajadzētu izvirzīt pašu labāko kandidātu, neņemot tik ļoti vērā, vai viņš pārstāvēs to pašu politisko spēku, ko iepriekšējais aizsardzības ministrs. Bet tagad partijas sev atvēlētajās jomās izvirza kandidātus neatkarīgi no tā, ir vai nav rezerves soliņš.

Mārtiņš no Sarkaņiem: – Diez vai viņš kļūs par labu aizsardzības ministru. Šajā amatā, it sevišķi situācijā, kas izveidojusies sakarā ar notikumiem Ukrainā, vajadzētu virzīt cilvēku ar lielāku militāru pieredzi.

Barkaviete Marina: – Es uzticos ZZS, un, ja viņi šim amatam virza Raimondu Bergmani, tad acīmredzot viņš ir tam piemērots. Esmu par to, lai Latvijā, līdzīgi kā Lietuvā, tiktu atjaunots obligātais dienests. Tiem puišiem, kas ir dienējuši, ir pavisam cita stāja, cits skats, cita domāšana un rūdījums. Uzreiz var redzēt, kuri ir dienējuši, bet kuri – ne.

Maruta no Barkavas: – Par to vēl ir pāragri spriest. Jaunajam aizsardzības ministram vajadzētu iestāties par obligātā dienesta atjaunošanu. Armijā puiši kļūst vīrišķīgāki, patstāvīgāki, bet citādi – tik bērnišķīgi skraida pa ballītēm.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px