XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku finālkonkursos piedalīsies četri Madonas novada kolektīvi.
Madonas Valsts ģimnāzijas jauktais koris, J. Norviļa Madonas mūzikas skolas koris un Madonas pilsētas 1. vidusskolas koris (visiem diriģente – Ija Voiniča) žūrijas priekšā stāsies 8. jūlijā Rīgas Latviešu biedrības namā. Savukārt J. Norviļa Madonas mūzikas skolas pūtēju orķestris, ko vada Arturs Kloppe un Artūrs Grandāns, žūrijai spēlēs 7. jūnijā Lielajā ģildē.