Aprīļa nogalē Madonas pilsētas sporta centrā norisinājās cīņa par Madonas novada kausu florbolā vīriešiem.
Madonas novada pašvaldības organizētajās sacensībās piedalījās sešas komandas: „Brendoni", „Jaunkalsnava", „Cesvaine", „Jaunie Veterināri", „Andrušku buļļi" un „Kusa". Kausa izcīņas formāts paredzēja komandu sadalīšanu divās apakšgrupās, kur, katrai komandai izspēlējot pilnu riņķi ar pārējām apakšgrupas komandām, tika noskaidroti pretendenti uz zelta medaļām un kausu.
Pusfinālam kvalificējās „Brendoni", „Cesvaine", „Andrušku buļļi" un Kusas komanda. Pirmajā pusfināla pārī „Andrušku buļļi", kuru sastāvā bija vairāki spēlētāji ar Virslīgas pieredzi, ar pārliecinošu rezultātu 10 : 4 uzvarēja Cesvaines komandu, kas spēles pirmajā daļā pieredzējušajiem spēlētājiem izradīja sīvu pretestību. Ne mazāk pārliecinošs bija rezultāts otrajā pusfināla pārī, kur pērnā gada kausa ieguvēji „Brendoni" ar rezultātu 10 : 3 uzveica „Kusu", kas vēlāk cīņā par bronzu ar rezultātu 5 : 2 pārspēja „Cesvaini". Savukārt spēlē par piekto vietu nūjas krustoja „Jaunie Veterināri" un Jaunkalsnavas komanda. Šo komandu duelī pārāki ar 4 : 1 bija „Jaunie Veterināri".
Finālspēle solīja intrigu – laukumā tikās pretinieks, kas viens otru labi pazina, jo iepriekš abu komandu dalībnieki ir gan spēlējuši vienā komandā, gan piedalījušies kopīgos treniņos. Spēles sākums pērnā gada čempioniem padevās pagalam neveiksmīgs. Visai ātri tika zaudēti vairāki vārti, un pirmais puslaiks „Brendoniem" noslēdzās ar rezultātu 0 : 3. Otrajā puslaikā komanda jau spēja atrast savu spēli, taču „Andrušku buļļu" spēlētāju prasmīgā darbošanās aizsardzībā, kā arī bīstamie pretuzbrukumi ļāva šai komandai pirmo reizi kļūt par Madonas novada kausa ieguvēju. Spēles rezultāts – 4 : 2.
Par kausa izcīņas labāko vārtsargu tika atzīts Valērijs Bodnieks („Andrušku buļļi"), bet rezultatīvākā spēlētāja godā – Edgars Gailums („Brendoni"), kas guva 12 punktu (10 vārtu + 2 piespēles). Godalgoto vietu ieguvēji saņēma Madonas novada pašvaldības dāvinātās medaļas un kausus.