7. jūnijā pulksten 17 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolā Madonas pilsētas svētku ietvaros notiks garīgās mūzikas koncerts.
– Koncerts būs kā īsa apstāšanās laikā, lai paceltos pāri ikdienas steigai un piedzīvotu Debesu mūzikas pieskārienu, dvēseles attīrīšanos un gūtu jaunu garīgu spēku, – informē pasākuma organizatore Egita Berele. – Dzīvespriecīgi jaunieši no Rīgas ar īpaši skaistu programmu dāvinās daļiņu no sevis. Koncerta laikā būs iespēja ziedot Madonas pilsētas trūcīgajiem bērniem. Koncertā piedalīsies jauniešu koris „Gaismas ceļā", diriģents Mārtiņš Subatovičs, a cappella ansamblis „Tuvu", solisti Inga Akmene, Edija Diedrika, Junita Cirvele, pianists Māris Žagars, stīgu ansamblis. Ieeja – par ziedojumiem.