VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) regulārā čempionāta spēlēs Madonas BJSS U-12 zēnu komanda rāda atzīstamu sniegumu. No 42 komandām 2. posmā cīnījāmies par 25.-32. vietu. Uzvarot šai posmā, 3. posmā jau spēlējām par 17.-24. vietu.
Pēdējā – 3. kārtas 3. – posmā 11. un 12. aprīlī Rīgā, Teikas vidusskolā, spēlējām jau spēcīgajā grupā par 9.-16. vietu. Savā apakšgrupā – ar "Rīga"/DSN, BS "Rīga", "Rīdzene"/ERREA, "Ventspils Spars", otrajā apakšgrupā – ar A. Kraukļa VEF, Rūjienas, Rīga/Pārdaugava, Līvānu komandām.
11. aprīlī pirmajā spēlē tikāmies ar BS "Rīga"/"Rīdzene"/ERREA. Grūtā cīņā (vēl nepamodušies) zaudējām ar rezultātu 25 : 52. Otrajā dienas spēlē, tiekoties ar "Ventspils Spars" jaunajiem basketbolistiem, viss jau izvērtās pavisam otrādi, spēlē ar rezultātu 50 : 22 stiprāki bija Madonas BJSS jaunie basketbolisti. Tas jau nozīmēja, ka otrajā dienā, 12. aprīlī, Madonas BJSS komanda atkal pakāpsies kādu vietu augstāk, kā tas tika izdarīts jau no 2. posma.
Otrajā dienā pirmā spēle bija ar apakšgrupas līderkomandu – "Rīga"/DSN. Spēle izvērtās ļoti interesanta, jo madonieši spēja panākt pagarinājumu, kurā diemžēl gan piedzīvots zaudējums ar 32 : 38. Arī otra dienas spēle par 13. vietu, spēlējot ar komandu "Rīga"/"Pārdaugava", izvērtās diezgan sāpīgi, jo netika realizēts pēdējais uzbrukums jeb nenosvilpts sods, un mūsu zaudējums ar 44 : 45. Tomēr, ja labi padomā, 42 komandu konkurencē šajā vecumā izcīnīta 14. vieta. Nav par ko skumt, un iesāktais jāturpina. Vēl tik komanda vēlētos kādu augumā raženāku puisi, un mūsu vēlme lai paliek augstāko spēku ziņā.
Paldies vecākiem, jauniešiem: Edijam Skujam, Emīlam Priževoitam, Dairim Točam, Renāram Ostrovskim, Arvim Šilinskim, Mārtiņam Zeltkalnam, Kristiānam Safronovam, Mārcim Sniķim, Nikam Pušmucānam, Kristiānam Židavam, Markusam Šaicānam, Artūram Šmitam un trenerim Ivaram Teterim par cīņassparu, izturību un attieksmi spēlēs, par šajā sezonā labi paveikto darbu.