Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

“Pavasara kauss basketbolā 2015”

AGNIS BEĶERIS, basketbola treneris

Autors • 01.06.2015.

“Pavasara kauss basketbolā 2015”
Burtu lielums

16. un 17. maijā Madonas pilsētas sporta centrā notika Madonas novada pašvaldības basketbola turnīrs vīriešu un jauniešu komandām „Pavasara kauss 2015". Turnīrā piedalījās sešas komandas, un divās dienās tika izspēlētas 11 spēles.

A grupā cīnījās komandas: „Unisports", BK „Madona/Seniors", „Baldaval Imperator", B grupā: BK „Madona", „Saknene", „Lubāna".
Pirmajā dienā pēc apakšgrupu septiņām spēlēm noskaidrojās labāko komandu četrinieks. Pusfinālā komanda „Unisports" ar rezultātu 85 : 43 uzvarēja komandu „Saknene". Otrajā pusfinālspēlē komanda BK „Madona" ar 61 : 52 apspēlēja BK „Madona/Seniors". Spēlē par 5. vietu turnīrā komanda „Lubāna" ar 62 : 59 uzvarēja „Baldaval Imperator".
Mazajā finālā par 3. vietu komanda „Saknene" ar 62 : 50 pieveica BK „Madona/Seniors". Uzvarētāju labā Raitis Čakstiņš un Dagnis Sakne katrs guva pa 20 punktiem. Lielajā finālā starp komandām „Unisports" un BK „Madona" ļoti spraigā cīņā pamatlaiks beidzās neizšķirti. Turnīra uzvarētāju noskaidrošanai komandas cīnījās papildlaikā, kur pārāka bija komanda „Unisports". Uzvarētāju labā 19 punktu guva M. Liberts, 17 p. – E. Lazdups, 14 p. – K. Bitels, 13 p. – K. Liberts, 13 p. – T. Kohanovs, 9 p. – E. Bērziņš, 5 p. – R. Šmits;
I. Ikstens finālā nespēlēja. Sudraba medaļas ieguvēju labā ar 22 punktiem izcēlās A. Lazdups, 21 punktu guva E. Saulītis, 12 p. – A. Škute, 11 p. – R. Zemītis un J. Juška,
8 p. – A. Akmentiņš, 2 p. – O. Krūmiņš un 1 p. – T. Holsts.
Pēc finālspēles notika BK „Madona"/BJSS rīkotais skatītāju metienu konkurss. Konkursā piedalījās 27 LBL3 spēlēs izlozētie dalībnieki. Konkursā bija jāizpilda pustālais metiens ieslīpi grozam. Finālā iekļuva Edijs Krēsliņš, Rihards Actiņš un BK „Madona" kluba prezidents Māris Caunītis. Visstiprākie nervi un labākā precizitāte šogad bija tieši BK „Madona" kluba prezidentam Mārim Caunītim, kas izcīnīto 300 eiro dāvanu karti atdeva BK „Madona" kluba rīcībā.
Paldies par atbalstu basketbolam sezonas garumā Madonas novada pašvaldībai, Madonas BJSS, sporta centram, dalībniekiem, skatītājiem un tiesnešiem.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px