Uz sezonas pēdējām sacensībām Gulbenes novada Gulbīšu vidusskolā uz atklāto dambretes čempionātu pulcējās vairāku skolu jaunāko klašu dambretisti.
Šoreiz nepiedalījās kalsnavieši, toties ieradās mazie liezērieši ar treneri Elmāru Krampi un dzelzavieši trenera Jāzepa Juhneviča vadībā, kā arī dambretista un sacensību tiesneša Leonarda Lāžes vadītie divu Rīgas skolu audzēkņi. Meitenes un zēni startē kopējā konkurencē.
U-10 grupā (1.-3. kl.) startēja 16 dalībnieku. Uzvaru guva Rīgas skolēns Roberts Grišins ar 12 punktiem (no 14), viņam sekoja liezērietis Mariuss Silovs (10 p.), kā arī mazā liezēriete Terēze Stepiņa, dzelzavieši Raitis Naglis un Kaspars Skudra (visiem 9 p.), bet sestā bija dzelzaviete Dina Juhneviča.
Arī 11-16 g. grupā dalībnieku skaits bija 16. Šeit gan visu godalgoto vietu trijnieku ieņēma profesionālu treneru audzēkņi no Rīgas ar attiecīgi 12, 12 un 10 punktiem. Ceturtais palika mājinieku līderis Rolands Priedeslaipa (8 p.). Tāds pats guvums arī liezērietim Jevgēnijam Stepanovam un dzelzavietim Guntim Skudram.
Paldies pasākuma organizatoram jaungulbenietim Jānim Ļoļānam. Arī Madonas novadā pašlaik uzsākts nopietns darbs ar skolu audzēkņiem Dzelzavā (Jāzeps Juhnevičs), Liezērē (Elmārs Krampe), Kalsnavā (Herberts Millers), Mārcienā (Gunvaldis Tarvids), Madonā (Mārtiņš Šulmanis). Cerams, ka tas atjaunosies arī Degumniekos (Marita Mozais).