Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: kā pavadīsit vasaru

Redakcija

Autors • 26.05.2015.

Burtu lielums

Vai esat jau izplānojuši, kā pavadīsit vasaru un kādus pasākumus apmeklēsit: varbūt to vidū būs arī Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki Rīgā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Melita no Vecpiebalgas: – Noteikti ar meitu vasarā aizbrauksim uz jūru. Ir ieplānots apmeklēt Rīgā arī zooloģisko dārzu. Labprāt apmeklētu Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus, ja vien biļeti laimētos dabūt. Tās parasti jau ļoti ātri tiek izķertas. Savulaik tajos pati esmu piedalījusies, un tās izjūtas nav aizmirstamas, tas vienkārši bija brīnišķīgi.

Madonietis Normunds: – Vasarā galvenokārt apmeklēju dažādus pasākumus. Arī pēc nedēļas došos uz Madonas pilsētas estrādi, kur koncertēs „Credo" un būs balle, kā arī apmeklēšu citus pasākumus. Es eju tur, kur notiek kas interesants.

Cesvainiete Ivanda: – Vasarā parasti ir daudz darba. Turklāt daudz laika prasa divi mazi bērni. Taču pasākumus cenšamies apmeklēt. Es dzīvoju Cesvainē, un pie mums daudz kas notiek gan kultūras namā, gan citur. Parasti atbraucam arī uz Madonas pilsētas svētkiem.

Vestēniete Monta: – Brīvajā laikā parasti cenšos apmeklēt dažādus kultūras pasākumus gan turpat dzīvesvietā, gan kaimiņu novadā – Ērgļos, gan citur. Dažkārt sanāk atbraukt arī uz Madonas pilsētas svētkiem.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px