XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku 3. kārtas fināla konkursam izvirzīti četri mūsu reģiona kori.
8. jūlijā Rīgas Latviešu biedrības namā 3. kārtas konkursā piedalīsies 78 labākie skolēnu kori no visas Latvijas. Labāko vidū ir arī mūsējie: jaukto koru B grupā fināla konkursā piedalīsies Madonas Valsts ģimnāzijas jauktais koris, diriģente Ija Voiniča, 5.-9. klašu koru A grupā piedalīsies Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas koris, diriģente Ija Voiniča, B grupā – Madonas pilsētas 1. vidusskolas 5.-9. klašu koris, diriģente Ija Voiniča.
Savukārt apvienoto 5.-12. klašu koru B grupā 3. kārtas fināla konkursā piedalīsies Varakļānu vidusskolas koris, diriģente Ārija Tumane.
Uz svētkiem kopumā tikuši tie kori, kuriem 2. kārtas skatē bija vismaz 34 punkti. Tātad XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos piedalīsies arī Lubānas vidusskolas 5.-9. klašu koris, diriģente Silvija Bērziņa, un Ērgļu vidusskolas 5.-12. klašu koris, diriģente Mārīte Kovaļevska. Uz svētkiem Rīgā diemžēl nav ticis Cesvaines koris, kas skatē ieguva 32 punktus.