Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Aminatas panākumi Eirovīzijā

Redakcija

Autors • 25.05.2015.

Burtu lielums

Vai jūs esat to vidū, kuri priecājās par Latvijas pārstāves, dziedātājas Aminatas, panākumiem Eirovīzijā, izcīnot augsto 6. vietu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Lija: – Es vairs Eirovīziju pēc Latvijas neveiksmīgās dalības beidzamajos gados, it īpaši pēc bēdīgās pagājušā gada pieredzes, neskatos. Bet, protams, prieks par izcīnīto 6. vietu. Cerams, ka pie tā Latvija neapstāsies un reiz atkal uzvarēs Eirovīzijā.

Inta no Mārcienas: – Par Latvijas dziedātājas panākumiem zinu, un man tas ir priecīgs pārsteigums. Pirms tam šādas pārliecības, ka mūsējā iegūs tik augstu vietu, nebija. Man patika gan tas, kā viņa dziedāja, gan viss priekšnesums, ko paspilgtināja vizuālās gaismas, un, protams, arī skaistā kleita.

Aldis no Sauleskalna: – Es pats gan neesmu liels Eirovīzijas fans, to skatos pastarpināti, bet tas ir labs rezultāts, it īpaši, ja atceramies iepriekšējo gadu pieredzi, kad neiekļuvām pat finālā. Šoreiz kaut kā bija arī pārliecība, ka gan tiksim finālā, gan tiksim pamanīti un labāk novērtēti.

Madonietis Arvīds: – Iegūtā 6. vieta ir ļoti labs rezultāts. To uzzināju ziņās, jo finālu neskatījos. Neko daudz vairāk jau nevaram vēlēties, pati iekļūšana finālā ir labs sasniegums. Mani tas pārāk nepārsteidza, jo mūsējie tai lietai pieiet nopietni, piedomājot pie priekšnesuma kopumā. Katrā ziņā Latvijai jāpiedalās Eirovīzijā arī turpmāk.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px