– Vai jūs skatāties Eirovīzijas dziesmu konkursu, un kādas ir jūsu domas par Latvijas pārstāves Aminatas izredzēm iekļūt Eirovīzijas finālā, kas notiks jau šosestdien? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Kalsnaviete Santa: – Pēc visām prognozēm, kas šogad izskan, Latvijas pārstāvei ir ļoti labas izredzes. Man sākumā gan labāk patika grupa ElektroFolk, bet arī dziedātāja Aminata ir laba izvēle. Ceturtdien, kad notiks 2. pusfināls un tajā dziedās arī Latvijas pārstāve, turēsim visi īkšķus! Es domāju, ka viņai ies labi.
Kristaps no Ērgļiem: – Eirovīziju es nekad neesmu skatījies, pat aci neiemetu. Mani ne pārāk arī interesē, vai tur kādus panākumus gūst Latvijas pārstāvji. Man vairāk patīk jaunā tipa angļu mūzika, ar ko aizraujas tieši jaunie cilvēki.
Guntars no Mārcienas: – Es cenšos noskatīties, bet par to, ka beidzamajos gados Latvijas pārstāvji netiek tālāk par pusfinālu, nebrīnos. Ne tās dziesmas un ne tie izpildītāji tiek izvēlēti dalībai Eirovīzijā. Arī šogad mums nav nekādu izredžu tikt finālā.
Cesvainiete Aija: – Es tā īpaši konkursu neskatos, bet tam, kas tajā pārstāvēs Latviju un citas valstis, sekoju. Aminata no citiem dziedātājiem atšķiras, un varbūt tas viņai palīdzēs iekļūt Eirovīzijas finālā. Katrā ziņā uz to gribētu cerēt.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA