2. un 3. maijā Valmierā norisinājās Latvijas čempionāts spēka trīscīņā ar ekipējumu. Lai šajā čempionātā varētu piedalīties, sportistiem bija jāizpilda kvalifikācijas normas.
SCK "Madona" šoreiz pārstāvēja seši spēka atlēti, un tika laboti gan Latvijas, gan personīgie rekordi, kā arī izcīnīta 3. vieta komandu vērtējumā sievietēm un 3. vieta komandu vērtējumā grupā vīriem.
Sieviešu grupā Madonu pārstāvēja divas dāmas. Svara kategorijā līdz 84 kg 1. vietu, labojot četrus Latvijas rekordus, izcīnīja Ieviņa Liģere ar 437,5 kg (165 + 90 + 182,5), iegūstot 1. vietu arī absolūtajā vērtējumā. Šajā pašā kategorijā 3. vietā, izcīnot sīvu cīņu ar sevi un gravitāciju, ierindojās Sigita Stuķēna ar pieveiktajiem 212,5 kg (72,5 + 40 + 100).
Open grupā par godalgotām vietām cīnījās trīs madonieši. Svara kategorijā līdz 74 kg pēdējā vingrinājumā, diemžēl neveiksmīgi, mēģinot izraut Latvijas čempiona titulu, 2. vietā bija spiests ierindoties Oskars Trops, kam summā pacelti un ieskaitīti 480 kg (180 + 110 + 190). Svara kategorijā līdz 83 kg pēc izcīnītas sīvas cīņas ar savu personīgo svaru startēja Mārtiņš Lielups. Ar pārliecinoši paceltiem 637,5 kg (240 + 157,5 +
240) viņš kļuva par Latvijas vicečempionu. Svara kategorijā līdz 105 kg, pirmo reizi izmēģinot spēkus sacensībās ar ekipējumu, piedalījās Dainis Stivka, izcīnot 3. vietu ar 697,5 kg summā (245 + 197,5 + 255).
3. maijā, kad par Latvijas čempionu tituliem cīnījās jaunieši un juniori, Madonu uz Valmieru pārstāvēt devās Elmārs Grāvītis, kas svara kategorijā līdz 74 kg ierindojās 4. vietā, pieveicot 397,5 kg (110 + 97,5 + 190).
Paldies visiem sportistiem par cīņassparu un Madonas novada domei par atbalstu.