9. maijā Madonas pilsētas sporta centrā notika Madonas novada kausa izcīņa ielu basketbolā jeb strītbolā telpās.
Jaunākajā U-10 (2006., 2007. g. dz.) vecuma grupā piedalījās divas komandas, kas uzvarētāju noskaidroja divu spēļu summā. Šoreiz stiprāka bija komanda „Cīnītāji" (S. D. Lietavietis, J. Liepiņš, M. Strods, R. Krēsliņš), 2. vietā – komanda „Madonas strīteri" (J. D. Bortņikovs, M. Peilāns, D. Aņikins, K. Greidiņš).
U-13 (2003. g. dz. un jaunāki) vecuma grupā 1. vietu izcīnīja komanda „Barkava" (E. Skuja, D. Točs, E. Priževoits), 2. vietā – komanda „Cavaliers" (A. Šilinskis, K. Safronovs, R. Ostrovskis), 3. vietā – komanda „Vienalga" (K. Čakstiņš, M. Kalupnieks, R. Puķudārzs).
Vislielākā konkurence bija U-19 (1999. g. dz. un vecāki vīri) grupā. Astoņu komandu konkurencē stiprākā bija komanda „PRO-MAREX" (M. Krēsliņš, A. Škute, R. Zemītis), kas finālspēlē ļoti sīvā cīņā uzveica komandu „Lubāna" (R. Mūkins, K. Ozoliņš, K. Pērkons). Trešajā vietā – komanda „Rusafobija" (V. Krieviņš, O. Krūmiņš, J. Šķēle, Z. Buiķis).
Paldies Madonas novada domei par sarūpētajiem kausiem un medaļām. Paldies Madonas BJSS basketbola nodaļai par pārsteiguma balvām dažādos metienu konkursos.
7. jūnijā Madonas pilsētas svētku ietvaros uzsāksim tradicionālo ielu basketbola turnīru „Topbumba 2015". Kā ierasts, 1. posma sacensības notiks Saieta laukumā pie Madonas pilsētas domes.