Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Kanādas izlases triumfs

Redakcija

Autors • 18.05.2015.

Burtu lielums

Vai jūs svētdienas vakarā skatījāties, kā pasaules čempionātā hokejā triumfēja Kanādas izlase, finālā ar 6 : 1 sagraujot Krievijas valstsvienību? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Cesvainietis Staņislavs: – Man, protams, patīk, kā spēlē kanādieši. To, ka tieši Kanādas izlase kļūs par pasaules čempioniem hokejā, es zināju. Priecājos, ka savās prognozēs neesmu kļūdījies. Katrā ziņā man par Kanādas izlasi ir lielāks prieks, nekā būtu tad, ja uzvarētu Krievija.

Romualds no Varakļāniem: – Finālspēli neskatījos, bet šorīt redzēju tās atkārtojumu. Tā bija ideāla spēle, un piespēles bija tādas, ka prieks skatīties. Kanādieši uzvarēja skaisti un ļoti pārliecinoši, bet es uz to arī cerēju. Es jau esmu Kanādas hokeja fans.

Madonietis Māris: – Man ļoti patika visa spēle un, protams, iznākums, jo es fanoju par Kanādas izlasi. Priecē, ka uzvara tika izcīnīta pret Krieviju, kas līdz finālam arī spēlēja labi, bet kanādieši uzvarēja visās spēlēs. Vienīgi čehi vēl varēja uzvarēt ASV un iekļūt pirmajā trijniekā.

Jēkabpilietis Edgars: – Pa-šu finālspēli neredzēju, bija jāstrādā, bet par Kanādas un Krievijas izlašu spēli, protams, zinu – par to jau pilns internets. Arī par to, ka kanādieši uzvarēs tik pārliecinoši, aizdomas bija, jo viņi jau līdz finālam visas komandas bija uzvarējuši pamatlaikā. Es esmu Kanādas, bet vēl vairāk – Latvijas hokeja izlases fans.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px